Sádrokartony a suchá výstavba

Jsme odborníci na sádrokartonové konstrukce a veškerou suchou výstavbu. Doporučíme Vám a profesionálně provedeme montáž s materiály od renomovaných výrobců jako jsou např. Rigips, Knauf či Fermacell. Nabízíme prvotřídní kvalitu za solidní ceny. Obraťte se na nás. Vstupní konzultaci, zaměření a nabídku Vám provedeme zdarma. Seznamte se podrobněji z naší nabídkou v oblasti sádrokartonu a suché výstavby.

 

large_a-osram_wohnzimmer_ivios_led_i-de.jpg  large_drycon_svetelna_rampa_sadrokarton10.jpg large_4838468-prima-12-01.jpg large_rez3a163b_mg_8709_0.jpg

Provádíme: ▪ sádrokartonové příčky, dělící stěny, předsazené stěny ▪ podhledy včetně kazetových systémů ▪ suché sádrokartonové či sádrovláknité podlahy ▪ kompletní systém pro výstavbu a rekonstrukcí podkroví ▪ speciální konstrukce, oblouky, vlny, protipožární konstrukce ▪ akustické systémy V návaznosti na sádrokartonové práce Vám dále nabízíme dodávku a montáž: ▪ zárubni, dveří, oken ▪ laminátových, dřevěných a vinylových podlahových krytin ▪ maleb dulux, primalex ▪ kvalitních tapet Ozvěte se nám, rádi se vám budeme věnovat. Kontaktní údaje zde.

 

Několik  výhod sádrokartonu, oproti jiným způsobům rekonstrukce:

- Rychlost montáže sádrokartonů

- Přesnost sádrokartonu

- Odolnost sádrokartonu

- Neomezenost žádnou plochou

- Moderní řešení výstavby ze sádrokartonů

- Ekologické řešení

- Samonosné příčky ze sádrokartonu

- Finanční dostupnost

- Povrch sádrokartonu lze malovat, tapetovat i obkládat

- Lehký sádrokarton lze použít i tam, kde nemůžete stavět z jiného materiálu cihel a betonu kvůli velkému statickému zatížení

sadrokartony2.png

 

KARIÉRA

Staňte se i Vy součástí úspěšné společnosti a využijte příležitost pracovat s nejnovějšími technologiemi v oblasti stavebních služeb. Volné pozice najdete v sekci Kariéra.
Těšíme se na Vás.

KONTAKT

Royal Living, s.r.o.
Mikšovského 849/2, 150 00 Praha 5
t: +420 606 131 296
e: info@royalliving.cz
Všechny kontakty zde