• kompletní realizace výstavba rodinného domů.

  NOVOSTAVBA ROZTOKY

 • Provedli jsme částečnou rekonstrukci pobočky České Spořitelny a.s. na Skalce, jednalo se o demontáže sádrokartonových příček, podhledů a pak následní kompletní dodávku SDK konstrukce - bezpečnostní příčky systému Rigips. Dále malířské práce, úprava fasády a konečný úklid. 

  Rekonstrukce klientského centra České spořitelny

  Provedli jsme částečnou rekonstrukci pobočky České Spořitelny a.s. na Skalce, jednalo se o demontáže sádrokartonových příček, podhledů a pak následní kompletní dodávku SDK konstrukce - bezpečnostní příčky systému Rigips. Dále malířské práce, úprava fasády a konečný úklid. 

 • Rekonstrukce bytového domu

  Kompletní rekonstrukce činžovního domu - fasáda, společné prostory, nové vstupní dveře, repase oken, celková rekonstrukce 6 bytů, nový rozvod plynu, rozvody elektroinstalace, vody a kanalizace.

 • REKONSTRUKCE BYTU - PRAHA 10

  Kompletní rekonstrukce bytu - Praha 10

  Kompletní rekonstrukce nadstandardního bytu podle návrhu architekta. Veškeré stavební práce jako nové rozmístění příček, rekonstrukce trámových podlah, kompletní předělání rozvodu vody, odpadu ,topení a elektroinstalace s dodávkou svítidel, obklad přírodním kamenem, atypické sádrokartonové konstrukce, dodávka interiérových masivních dveří na míru, dřevěné podlahy, zabudovaný biokrb, dodávka zakázkového nábytku. 

 • Kompletní rekonstrukce prodejny oděvů v Praze 1

  Prodejna prošla rozsáhlou rekonstrukcí včetně dodávky zakázkově vyráběného vybavení.Různé interiérové úpravy obchodních prostor.

 • Kompletní rekonstrukce bytu 2+kk Praha - Hostivař

  Kompletní rekonstrukce panelákového bytu. Provedli jsme architektonický návrh interiéru. Bourací práce jako demontáž stávajících panelových příček demontáž jádra, provedení nových sádrokartonových příček a stropů, kompletní rekonstrukce koupelny, kompletní předělání rozvodu vody, odpadu a elektroinstalace s dodávkou svítidel, atypické sádrokartonové konstrukce, dodávka interiérových dveří včetně posuvných systémů Eclisse . 

 • Kompletní rekonstrukce bytu 4+kk Praha 5 - Smíchov

  Kompletní rekonstrukce bytu. Provedli jsme 3D návrh koupelny, veškeré stavební práce jako demontáž stávajících podlah, dveří, kompletně koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny, předělání rozvodu vody, odpadu a částečně elektroinstalace s dodávkou, kompletní vystěrkování stěn sádrovou stěrkou s výztužní tkaninou , akustické sádrokartonové konstrukce, dodávka interiérových dřevěných dveří na míru, dodávka třívrstvé dřevěné podlahy, kterou jsme společně vybrali u našeho dodavatele. Část repas. oken, dodávka veškerého vybavení koupelny dle výběru zákazníka u našeho dodavatele. Likvidace odpadu a konečný úklid je samozřejmostí.

 • ČESKÝ HYDROMETEOROLOGICKÝ ÚSTAV V PRAZE

  V historickém zámku jsme provedli kompletní repase všech oken a dveří, malířské práce a stavební práce.

   

 • KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE BYTU MEZIVRŠÍ

  Kompletní rekonstrukce bytu. Provedli jsme architektonický návrh interiéru, veškeré stavební práce jako demontáž stávajících panelových příček, statické zajištění nové příčky, kompletní rekonstrukce koupelny, kompletní předělání rozvodu vody, odpadu a elektroinstalace s dodávkou svítidel, atypické sádrokartonové konstrukce, dodávka interiérových dřevěných a celoskleněných dveří na míru, dodávka vinylové podlahy, dodávka zakázkového nábytku do kuchyně, dodávka vestavěných skříní do koupelny

 • Svetělná rampa z led páskem

  Svetělná rampa z led páskem

  Částečná rekonstrukce domu Měcholupy

  Částečná rekonstrukce domu . Nová koupelna sádrokartonové konstrukce.

 • Byt 3+kk - Praha3

  Kompletní rekonstrukce bytu 3+kk včetně
  dodávky kuchyňského nábytku,
  využití sádrokartonu v interiéru.
  Rok realizace: 2013

 • Apartmánový dům - Velká Lomnica SK

  Architektonické a designové služby, inženýring, klientský servis při výstavbě apartmánového domu Panorama Vysoké Tatry.

  Rok realizace: 2010

 • Byty - Karlovy Vary

  Architektonické a designové služby při rekonstrukci dvou bytů.

  Rok realizace: 2011

 • Venkovské sídlo - Jáchymov

  Architektonické a designové služby při rekonstrukci rodinného sídla.

  Rok realizace: 2011

 • Půdní vestavba - Praha 3

  Půdní vestavba - Praha 3 – Žižkov, Viklefova
  Hrubá vestavba bytu na půdě činžovního domu. Provedli jsme kompletní statické zpevnění stávajících podlah, záklop podlah, kompletní zateplení krovu, vestavění terasy do střechy, úprava krovu, klempířské práce, sádrokartonové konstrukce Rigips
  Cena rekonstrukce 519 550,00 Kč

 • Byt 2+1 - Praha 4

  Kompletní rekonstrukce bytu 2+1,
  včetně dodávky kuchyňského nábytku.
  Rok realizace: 2011

 • Byt 3+1 - Praha 1

  Kompletní rekonstrukce půdního bytu 3+1 včetně dodávky kuchyňského nábytku.

  Rok realizace: 2011

 • Byt 3+1 - Praha 1

  Rekonstrukce 3 bytu 3+1- Nerudova Praha 1 - Staré město

  Rekonstrukce bytu spočívající hlavně v rozsáhlé likvidaci starého vybavení, rekonstrukce veškerých povrchů - podlahy, sádrové stěrky na stěny a stropy, malování, repase dřevěných parket a dveří, repase oken včetně starého prosklení, částečná elektroinstalace, rozvod plynu, dodávka kuchyňského nábytku.

 • pohled do kuchyňského koutu před rekonstrukcí

  Byt 4+1 - Praha 7

  Kompletní rekonstrukce bytu. Provedli jsme architektonický návrh interiéru, veškeré stavební práce jako nové rozmístění příček, rekonstrukci podlah, kompletní předělání rozvodu topení, vody, odpadu a elektroinstalace. Dekorativní stěrky pandomo, dodávka interiérových a vchodových dveří , dodávka zakázkového nábytku.
  Cena kompletní rekonstrukce včetně nábytku 1 040 000,00 Kč
  Doba rekonstrukce 3 měsíce

KARIÉRA

Staňte se i Vy součástí úspěšné společnosti a využijte příležitost pracovat s nejnovějšími technologiemi v oblasti stavebních služeb. Volné pozice najdete v sekci Kariéra.
Těšíme se na Vás.

KONTAKT

Royal Living, s.r.o.
Mikšovského 849/2, 150 00 Praha 5
t: +420 606 131 296
e: info@royalliving.cz
Všechny kontakty zde