O firmě

o-firme.jpg
Royal Living s.r.o. vznikla s cílem poskytovat špičkové služby ve stavebnictví.

Našim klientům se věnujeme při výstavbě, rekonstrukcích, úpravách a vybavování interiérů, architektonických a designových pracích i při styku s úřady.

Díky patnáctileté působnosti na trhu vám můžeme poskytnout tým zkušených profesionálů, kteří pro Vás budou pracovat maximálně individuálně.

Působíme v Praze a okolí a nabízíme spolehlivý a výhodný servis pro klienty s nejrozmanitějšími požadavky i finančními možnostmi.

Vždy počítejte s nejvyšší kvalitou námi poskytovaných služeb a důrazem na detaily. Na prvním místě je pro nás splnění Vašich přání.

Co od nás můžete očekávat

▪ Profesionalitu: základ každého úspěchu je odborně provedená práce, proto jsou všichni naši zaměstnanci profesionálové ve svém oboru.
▪ Vstřícnost: jsme komunikativní a přátelští, vždy se na nás můžete spolehnout.
▪ Dostupnost: naše služby pokrývají Prahu a okolí. Jsme vám k dispozici, kdykoli nás budete potřebovat. 24 hodin denně, 365 dní v roce.
▪ Lepší cenu: neutrácíme za zbytečnosti, ale nešetříme na důležitých věcech. Díky tomu vám můžeme nabídnout kvalitní výsledek i výhodné ceny.

Neváhejte se nám ozvat s jakýmkoli dotazem či návrhem. Kontaktní údaje zde.

SDK_banner_RLwebTTL_938x324px_zasady.jpg

KARIÉRA

Staňte se i Vy součástí úspěšné společnosti a využijte příležitost pracovat s nejnovějšími technologiemi v oblasti stavebních služeb. Volné pozice najdete v sekci Kariéra.
Těšíme se na Vás.

KONTAKT

Royal Living, s.r.o.
Mikšovského 849/2, 150 00 Praha 5
t: +420 606 131 296
e: info@royalliving.cz
Všechny kontakty zde